אודות

האתר איוי אנרג'י (EV Energy) הוקם במטרה לתת את המידע המלא על טעינה של רכבים חשמליים. כיום ניתן למצוא יותר ויותר רכבים חשמליים שעושים את דרכם לשוק המכוניות. זוהי מגמה מבורכת משום שרכבים חשמליים מציעים יתרונות רבים על פני רכבים שנוסעים על דלק.

היתרון הגדול ביותר לדעתי הוא העובדה שרכבים חשמליים אינם פולטים גזים מזהמים ואינם יוצרים זיהום אוויר. כמו כן עלויות האחזקה שלהם הן נמוכות משמעותית וכמו כן גם כמובן עלויות הטעינה.

קצת עלי

אלמוג קינן והבנות שלו
אני והבנות שלי

אני אלמוג קינן ואני חובב רכבים וכמובן בעד חידושים ושיפורים שמשפרים את איכות החיים שלנו ושומרים על הסביבה שלנו נקיה יותר. חשוב לי מאוד שלילדים שלי (יש לי 3 ילדים) יהיה אוויר נקי לנשימה, והם לא יהיו צריכים לנשום את כל העשן שיוצא לרכבים מהאגזוז. כמו כן הרכבים החשמליים מביאים בשורה אמיתית משום שטעינה של רכב חשמלי היא לדעתי עדיפה פי כמה וכמה על פני תדלוק רכב בדלק.

אחרי שהתעניינתי קצת בתחום נוכחתי לגלות שאין מספיק אינפורמציה שימושית לגבי טעינה של רכב חשמלי. מידע כמו: כמה עולה לטעון רכב חשמלי, כמה זמן זה לוקח, איפה לרוב טוענים את הרכב וכל מיני שאלות מהותיות שכאלו. לכן שמתי לעצמי כמטרה לענות בצורה הברורה והמקיפה ביותר על כל השאלות החשובות האלו.

מה אפשר למצוא באתר

האתר מציא מגוון מידע איכותי ורחב המתמקד בטעינה של רכבים חשמליים. ישנו מגוון רחב של סוגי עמדות, אשר משתנות לפי הספק חשמל, חיבורים, כבלים וכדומה. לכן חשוב שיהיה לכם מקום מרכזי בו תוכלו לקבל את כל המידע, כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה ביותר לכם.

כל מי שחושב על רכישת רכב חשמלי, או שכבר רכש ועכשיו הוא מעוניין לראות את האפשרויות שיש לו לגבי טעינה, אז הגעתם למקום הנכון. כאן תקבלו את כל התמונה, כך שתוכלו לעשות את ההחלטות הנכונות והמשתלמות ביותר.