איך להכין רכב חשמלי לפני מכירה

מכירת רכב חשמלי איננה פשוטה בכלל, בדיוק כמו רכבים אחרים ואפילו יותר. במקרים אלו, תזדקקו "ליד מכוונת" אשר תעניק לכם את ההכוונה הנכונה בשביל מכירת הרכב. במקרים אלו, אנחנו כאן עם התשובות. 

ברוב המקרים, תצטרכו להכין את הרכב לפני מכירה, החל מבדיקות שונות ועד לטיפולי רכב משלימים. אז מה חשוב לדעת בנושא זה? איך מכינים רכב חשמלי לפני המכירה הקרובה? לפניכם שני דרכים עיקריות וטובות.

הדרך הראשונה – בדיקה והוצאת היסטוריית תאונות

מלבד הכנת המסמכים הטכניים והנדרשים לפני המכירה, תזדקקו לבדוק ולהוציא את היסטוריית התאונות. ניתן לעשות זאת על ידי פנייה אל חברת ביטוח הרכב שלכם, הוצאת דוח בחברה פרטית, או בדיקה מקוונת באחד מאתרי הממשלה. ניתן להוציא את הדוח באתר משרד התחבורה והבטיחות בדרכים. 

באתר זה, גם תוכלו לצפות בהיסטוריית התאונות לפי מספר רישוי הרכב, בצורה קלה ונוחה. לחלופין, תוכלו להוציא את היסטוריית התאונות גם במוקדי קבלת הקהל בעירכם. 

בשנים האחרונות, תושבים וצרכנים רבים שמים יד על הדופק ומבקשים את נתוני היסטוריית התאונות והבדיקות של הרכב. לכן, כדאי ומומלץ להצטייד בנתונים ובמסמכים מראש. בעיקר, אם מדובר בנהג צעיר, או ברכבים חשמליים. כך או כך, נזק, זה לא יעשה.

הדרך השנייה – שימוש בשירותי דיטיילינג לרכב

תושבים וצרכני רכבים רבים שמים לב לפרטים הקטנים ביותר, הפרטים המחשידים, וזוויות הצילום. לכן, בעוד מועד, כדאי לבצע בדיקה יסודית לרכב לאיתור בעיות וכשלים, ניקיון מלא לרכב, ושימוש בשירותי דיטיילינג לרכב. שימוש בשירותי דיטיילינג לרכב יעלו את ערכו ואף יגרמו לעסקה להיסגר בצורה מהירה הרבה יותר.

שירותי דיטיילינג לרכב הינם שירותים אשר מחזירים את הרכב למצבו הקודם. מחזירים את האור והברק האבוד, והופכים את הרכב לכמעט חדש. ללא ספק, הפעולה, מאוד כדאית. הנה מספר שירותים מעניינים:

  1. ניקוי רכבים באופן מלא – שירותי דיטיילינג לרכב מסופקים באמצעות שירותי ניקוי לרכב. החל מחידוש הפלסטיקה, ציפוי והגנת ננו, ליטוש הפנסים, ניקוי פנימי של הריפודים והרכב, ועוד. ניקוי זה, אידיאלי ומיועד לרכבים ישנים אשר רוצים להיראות "סקסיים" לפני המכירה.
  2. פוליש לרכב – שירותי פוליש לרכב ופוליש ווקס נועדו להסתיר או למחוק שריטות, חבלות מסוימות, או דברים שלא ניתן להסיר בניקוי הרכבים הראשוני. דבר שכזה, מושלם עבור רכבים חשמליים או רגילים אשר מיועדים למכירה. כדאי לבצע את הפעולה לפני פרסום המודעה.
  3. שירותים נוספים – בתחום דיטיילינג לרכב, תמצאו שירותים נוספים. לדוגמא: חידוש ריפודי הרכב, תיקון נזקי פח (PDR), חיטוי והברקה של הרכב מבפנים ובחוץ, ושירותים נוספים ומשלימים.

בנוסף, במטרה לעלות את סיכוי המכירה של הרכב, היו אמיתיים, השתמשו בזוויות צילום סקסיות, כמה שיותר פרטיים טכניים על הרכב ועל עברו, וכמובן, מחיר הגיוני וריאלי. ואם זה מעניין אתכם: לעוד מידע על דייטילינג לרכב בקרו באתר דיטיילינג ישראל. ניתן לבצע חלק מהשירותים לבד, בשיטה עצמאית וחכמה.

עמדות טעינה לרכב חשמלי