עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניונים

בשנים האחרונות רכבים חשמליים צוברים פופולריות גדולה. יותר ויותר אנשים מתחילים להשתמש ברכבים חשמליים כרכב התחבורה העיקרי שלהם מכיוון שהוא אינו מזהם את הסביבה כפי שעושה דלק. אבל מה עם אלה שצריכים להטעין את הרכב החשמלי שלהם בין היעדים?

  להצעת מחיר על עמדת טעינה לרכב חשמלי השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-5600

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טעינת רכבים חשמליים בחניונים מציעה פתרון טוב יותר לאנשים הנמצאים בדרכים וצריכים לטעון את רכבם בין יעד ליעד. בואו נבדוק מדוע טעינת רכב חשמלי אינה פשוטה כמו חיבור לשקע השכונתי או אפילו שימוש במטענים ציבוריים כמו אלה שנמצאים בקניונים.

  ניתן להשתמש בעמדות טעינה לרכבים חשמליים בחניון ובמקומות אחרים המציעים שירות חשמל כגון קניון, מרכזי אוכל, מסעדות וכו'.

  כיצד לטעון רכב חשמלי בחניון

  על מנת שאנשים יוכלו לנסוע עם רכב חשמלי, יש צורך שתהיה להם תכנון לגבי הטעינה כאשר שהם מחנים את מכוניתם. שאלה נפוצה היא כמה זמן לוקח לטעון את המכונית בזמן שהיא חונה. התשובה יכולה להיות תלויה במספר גורמים, כגון עד כמה הסוללה זקוקה לטעינה או לאיזה סוג מתח המתכוון בעל הרכב להתכוון להשתמש.

  אם אתה מתכוון להשתמש במקור מתח סטנדרטי בחניון, כל שעליך לעשות הוא לחבר את המכונית שלך לכל מקור חשמל יציב ולחכות עד שתסיים את הטעינה לפני שתתרחק מהמקום הזה. תחנות הטעינה מגיעות בשני סוגים: AC ו- DC. טעינת AC היא הסטנדרטית והנפוצה ביותר, בעוד שטעינת DC מהירה יותר ונמצאת לרוב בתחנות טעינה ציבוריות.

  לא משנה באיזה סוג עמדת טעינה אתה משתמש, זמן הטעינה ייקבע על ידי כמות החשמל שהסוללה שלך צריכה ואיזה מקור מתח אתה מחבר אליו. רק וודא שיש מספיק זמן בין תחילת התהליך לבין כשתצטרך לעזוב ליעד הבא כדי שהרכב יצליח להגיע לטעינה מספקת.

  אם כל זה נשמע מסובך מדי, אל תדאג כי זה ממש לא צורת הטעינה המרכזית של רכב חשמלי. מעל 80% מהטעינה של רכבים חשמליים מתבצעת על ידי טעינה ביתית

  טעינת רכב חשמלי זה משהו שבא בצורה טבעית מאוד ברגע שאתה מתרגל לזה, אבל זה עשוי לדרוש בדיקות מצידך כדי להבין כיצד זה עובד עבור דגם המכונית הספציפי שלך.

  הבנה של מה כרוך בטעינת רכבים חשמליים בחניון תעזור למי שיש בבעלותו רכב חשמלי להרגיש בטוח יותר בחוויית הנהיגה שלו. חניונים נותנים לאנשים שמחזיקים ברכבים חשמליים גישה נוחה למקורות חשמל יציבים, כך שתמיד ניתן לטעון אותם מספיק לפני שיוצאים לדרך.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשמליים ואחד שרוצה שיהיה לילדים שלנו אוויר נקי לנשימה, חשוב לי לתת את כל המידע על העולם המופלא של טעינת רכבים חשמליים. כדי שאולי יום אחד כל הרכבים על הכביש יהיו חשמליים, וכולנו נוכל ליהנות מרכב חסכוני שאינו מזהם.

  עמדות טעינה לרכב חשמלי