היתרון של צי כלי רכב חשמלי לארגונים מסחריים

רכבים חשמליים לא רק מעולים לסביבה, אלא גם לעסקים. הם דורשים פחות תחזוקה, בעלי עלויות הפעלה נמוכות יותר וחסכוניים יותר בדלק מאשר רכבים רגילים. רכבים חשמליים נכנסים במהירות למיינסטרים מסיבות אלה, אך הם יכולים להוות אופציה טובה גם לשימוש מסחרי. בואו לחקור את היתרונות של שימוש ברכב חשמלי בתפעול צי מסחרי.

  להצעת מחיר על עמדת טעינה לרכב חשמלי השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-5600

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  רכבים חשמליים נהדרים לעסקים

  לרכבים חשמליים פוטנציאל טוב כרכבי עבודה. בואו לחקור כמה מהיתרונות של שימוש ברכב חשמלי בתפעול צי מסחרי:

  פחות תחזוקה

  לרכבים חשמליים יש גם עלויות אחזקה נמוכות יותר מאשר רכבים קונבנציונאליים. למשל לשברולט וולט, פלאגין בנזין/חשמלי היברידי, יש אחריות לשמונה שנים או 160,000 קילומטרים. כלי רכב חשמליים הם הרבה יותר פשוטים לתפעול עם פחות חלקים נעים, ולכן הם דורשים פחות שירות.

  לרכבים חשמליים יש פחות חלקים מאשר רכבים קונבנציונאליים, מה שאומר שיש לעסקים שלך פחות פריטים לשירות ולתחזוקה. זה יכול לעזור לפשט את ניהול הצי ולשפר את זמן הפעילות של הרכב.

  עלויות תפעול נמוכות יותר

  על פי משרד האנרגיה האמריקאי (DOE), חשמל הוא בדרך כלל כמחצית ממחיר הדלק ויכול לסייע בהורדת עלויות ההובלה.

  כלי רכב חשמליים אינם דורשים החלפת שמן ואינם יוצרים פליטות מזהמות. תדלוק חשמלי בדרך כלל גם מהיר הרבה יותר מאשר תדלוק בנזין.

  חסכוני יותר בדלק

  רכבים חשמליים חסכוניים יותר מאשר כלי רכב רגילים שצריך לתדלק בבנזין. בערך פי 4 או 6 זול יותר להטעין רכב חשמלי מאשר לתדלק רכב בנזין, כל זאת בהתאם לדגם הרכב.

  חיסכון גדול יותר בעלויות 

  בזכות 3 הסיבות הללו, כלי רכב חשמליים יכולים לסייע לעסקים להפחית את עלויות התפעול. פשוט באמצעות טעינת הרכב במשך הלילה בבית מגורים או בבית עסק, או בשעות שבהן תעריפי החשמל בדרך כלל נמוכים יותר, עסקים יכולים לחסוך בעלויות הדלק.

  רכבים חשמליים נכנסים במהירות למיינסטרים

  רכבים חשמליים נכנסים במהירות למיינסטרים. יתרון נוסף של כלי רכב חשמליים הוא שהם הרבה יותר פשוטים לייצור מאשר מכוניות קונבנציונאליות. היקף הייצור הגבוה של מכוניות חשמליות אחרות כמו ניסאן ליף ושברולט וולט עשוי לסייע בהורדת עלויות הצי המסחרי ככל שהטכנולוגיה תאומץ באופן נרחב יותר.

  כפי שניתן לראות, כלי רכב חשמליים יכולים להיות אופציה מצוינת לשימוש בציי רכב מסחריים. הם דורשים פחות תחזוקה, בעלי עלויות הפעלה נמוכות יותר וחסכוניים יותר בדלק מאשר ברכבים רגילים.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשמליים ואחד שרוצה שיהיה לילדים שלנו אוויר נקי לנשימה, חשוב לי לתת את כל המידע על העולם המופלא של טעינת רכבים חשמליים. כדי שאולי יום אחד כל הרכבים על הכביש יהיו חשמליים, וכולנו נוכל ליהנות מרכב חסכוני שאינו מזהם.

  עמדות טעינה לרכב חשמלי