עמדת טעינה לרכב חשמלי במפעלים

כלי רכב חשמליים הם עתיד התחבורה. הם טובים לסביבה, הם דורשים פחות תחזוקה מאשר מכוניות המונעות על ידי דלק, והם זולים יותר כעת מאי פעם. להלן כל מה שצריך לדעת לגבי כיצד לטעון רכב חשמלי במפעל.

1) הרבה מפעלים מציעים עמדות טעינה, אני ממליץ לשאול לגבי זה בעת מילוי בקשת משאבי האנוש או לברר זאת מראש מראש. חלק מהמעסיקים עשויים אפילו לספק תעריפים מוזלים לעובדים שמשתמשים במטענים אלה. התקנת עמדת טעינה בחניון החברה שלך תהיה מצוינת עבור עובדים שנוהגים ברכב חשמלי או שוקלים לעבור לרכב חשמלי.

2) אם אין תחנת טעינה במפעל שלך, יהיה עליך לספק טעינה מחוץ לאתר. למרבה המזל לרוב המפעלים יש כמה אפשרויות במרחק הליכה, כך שזה לא אמור להוות אי נוחות גדולה מדי עבור עובדים או לקוחות. טעינה מחוץ למפעל נוחה יותר מכפי שניתן לחשוב, אפשר פשוט להחנות בחניון הסמוך ולהשתמש באחד המטענים שלהם. אופציה זו מתאימה בעיקר למבקרים אך גם מצוינת לעובדים הנוסעים למרחקים ארוכים, אשר לעתים קרובות שוכחים לטעון את רכבי הרכבים שלהם במשך הלילה או שהם צריכים לבצע נסיעות וסידורים לאחר העבודה.

3) הדבר האחרון שאתה יכול לעשות הוא להתקין עמדת טעינה מחוץ לאתר. אפשרות זו תהיה הטובה ביותר עבור מבקרים או עובדים שצריכים לטעון את רכבם אך אין להם זמן למצוא חניה ליד המפעל. למרבה המזל, ישנם הרבה שירותים מקוונים שיאפשרו לך להזמין מטען לרכב במקום אחר. אתה יכול לבחור מקום משלך בהתאם לזמינות ולאחר מכן לחייב את המכונית שלך בהתאם למשך הטעינה שביצעת.

כיצד לטעון רכב חשמלי בעבודה

טעינת רכב חשמלי בעבודה היא דרך מצוינת להפחית פליטות מזהמות ולחסוך כסף. כיום רכבים חשמליים הופכים פופולריים יותר בקרב הצרכנים בשל היותם נוחים, ידידותיים לסביבה ושפע הטבות המס המוצעות. עם זאת בחשבון, חשוב למצוא דרכים להטעין את הרכב החשמלי בזמן העבודה.

למרבה המזל יש הרבה אפשרויות זמינות בהתאם למיקום החברה שלך והאם היא כבר מצוידת במטענים או לא. להלן מכסה את האפשרויות השונות העומדות לרשות בעלי מפעלים ועובדים.

אחת הדרכים היא לרכוש עמדות טעינה משלכם. אפשרות זו היא הטובה ביותר עבור עובדי המפעל שהם במקרה גם נהגים של רכבים חשמליים. חשוב שתבדוק תחילה עם העיר או האזור שלך כדי לוודא שאין הגבלות היתר על מטענים פרטיים, מכיוון שזה יכול להגביל את מיקומם.

לפני ההשקעה במטען חשוב גם לברר איזה סוג כוח הוא מוציא (בדרך כלל בין 110V-120V/16A-240V/32). זה תלוי בסוג הזרם שהרכב חשמלי שלך דורש. הקפד להתייעץ עם יצרן המכונית שלך כדי לברר איזה זרם אתה צריך, מכיוון שזה קובע כמה זרם חשמלי יידרש לטעינת המכונית שלך. הימנע משקעים שאינם תלת פאזיים למטען שלך, מכיוון שמקור החשמל עלול להיות לקוי ואינו יכול לטעון את הסוללה כראוי בזמן.

אפשרות שנייה היא לשאול האם כבר ישנה תחנת טעינה המותקנת באתר במפעל לעובדי החברה. ייתכן שכבר יש שם חשמלאים יכולים בקלות להתקין תחנות נוספות (במידת הצורך) די מהר וזול. אם אין להם אחד זמין כרגע, הם עדיין יכולים לתעדף התקנה בקרוב לנוחות העובדים וידידותם הסביבתית.

אם אף אחת מהאפשרויות האלה לא חלה, יהיה עליך למצוא מטען אחר במרחק הליכה שתוכל להשתמש בו. עם יותר רכבים על הכביש, תחנות הטעינה האלה הופכות פופולריות יותר ויותר בקרב מבקרים שאולי יצטרכו לטעון את מכוניתם בזמן שהם משתתפים באירוע או עושים קניות. יש גם מסעדות רבות ועסקים אחרים המציעים מטעני רכב חשמלי בחינם כדרך למשוך לקוחות ולשפר את התדמית הסביבתית שלהם.

יתרונות של עמדת טעינה במפעל

העובדה שיש גישה למטען רכב חשמלי במפעל חשובה, משום שלא רק שזה ישפר את הבריאות שלך (על ידי הפחתת זיהום האוויר) אלא זה יחסוך לך גם כסף. בעוד השימוש במטען פרטי עולה כ- 50.66 אגורות לקוט"ש (שהוא הרבה יותר זול מדלק), מחירי התחנות הציבוריות משתנות בהתאם לעומסן וכמה עולה לתחזק אותן. אז בהתאם לסוג המטען שבו אתה משתמש, המעסיק שלך צריך לצפות לעלות החשמל הנצרכת בתוספת תוספת עבור דמי אחזקה/שירות.

היתרונות למעסיק הם רבים אם הם משקיעים במטעני רכב חשמלי במפעלם או באתרי עבודה אחרים. שימוש ברכבי רכב חשמלי הופך את עלויות האנרגיה ואינו מייצר פליטות במהלך הפעולה, כך שזה ישפיע על מיסי הממשלה ששילמה החברה. תחנת טעינה תמשוך גם עובדים פוטנציאליים שיש להם רכבים חשמליים בעצמם או מחפשים עבודות ידידותיות לסביבה. הדבר מעודד את שימור העובדים הקיימים, שכן הם יכולים לטעון את מכוניתם בזמן העבודה, ומפחיתים את הלחץ מפני חוסר יכולת למצוא מטען כל לילה כשאתה מנסה להגיע הביתה.

מלבד היתרונות המיידיים הללו, התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בעבודה תגדיל גם את המורל של העובדים ותשפר את היחסים בין המנהלים לעובדים. זה מועיל לכולם למצוא דרכים להפחית את עלויות האנרגיה והזיהום ביחד מכיוון שזה יוצר מקום עבודה הרמוני יותר.

אם החברה שלך אינה מציעה עמדות טעינה בחינם או שאינך יכול לרכוש בעצמך, ישנן אפשרויות אחרות זמינות כגון מטענים ציבוריים בקרבת מקום. טעינת המכונית חשובה לשמירה על בריאותו האישית ועל בריאות כדור הארץ שלנו ולכן זו השקעה שכדאי לבצע.

הצורך להטעין את הרכב חשמלי בעבודה חיוני לשמירה על בריאותו האישית ועל בריאות כדור הארץ שלנו. עם יותר רכבי רכב חשמלי על הכביש, תחנות הטעינה האלה הופכות פופולריות יותר ויותר. אם אתה מציע לעובדי המפעל אפשרות לטעון את רכביהם החשמליים בצורה קלה ובמחיר סביר, אתה יכול לצפות להטבות מרובות.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשמליים ואחד שרוצה שיהיה לילדים שלנו אוויר נקי לנשימה, חשוב לי לתת את כל המידע על העולם המופלא של טעינת רכבים חשמליים. כדי שאולי יום אחד כל הרכבים על הכביש יהיו חשמליים, וכולנו נוכל ליהנות מרכב חסכוני שאינו מזהם.

עמדות טעינה לרכב חשמלי